Pipirini pizza & Trattoria

Sužinokite apie mus

Mūsų istorija

Su meile apie maistą kasdieninį!

Kaip viskas prasidėjo: sėkmės skaičius – šešetas!
Į piceriją PIPIRINI pirmuosius svečius prie šešių staliukų mažoje jaukioje salėje pakvietėme 1998 liepos 28 d.

Buvome patys pirmieji Rokiškyje, kurie pabandėme kepti itališkas ir amerikietiškas picas. Picerijos valgiaraštį tada sudarė viso labo šešios itališkos picos, šešios amerikietiškos picos ir šešių rūšių salotos. Picerijoje darbavosi šeši darbuotojai. Alkoholiniais gėrimais neprekiavome. Po truputėlį, neskubėdami ir mokydamiesi iš klaidų augome, keitėmės. „Šešetas“ tikriausiai buvo laimingas mūsų skaičius.

Pipirini pizza ir Trattoria

Šviežia.
Skanu.
Tik Jums.

Atsiliepimai

 • Aš retai kada valgydavau picas ar apskritai restoranuose, tačiau išbandęs šį, nenusivyliau ir likau patenkintas.

  Tadas Dumblis
  Tadas Dumblis Statybininkas
 • Skanesnių pico neesu valgiusi. Rekomenduoju!

  Sigita Daunaraitė
  Sigita Daunaraitė Pardavėja
 • Nuostabi picerija bet puikus aptarnavimas. Rekomenduočiau visiems apsilankyti, kurie dar nebuvote!

  Jonas Petravičius
  Jonas Petravičius Finansininkas

Pipirini dabar

Šiuo metu mes Jūsų laukiame turėdami tris jaukias sales, talpinančias iki 80 svečių, ir didelę, gėlėmis apsodintą lauko terasą, veikiančią nuo vasaros pradžios iki vėlyvo rudens. Subūrėme draugišką, darbštų ir atsakingą darbuotojų kolektyvą.

Didelį dėmesį skiriame patiekalų kokybei bei greitam, nuoširdžiam ir profesionaliam aptarnavimui. Picerijos valgiaraštyje rasite daugiau kaip 20 pavadinimų picų, įvairiausių mėsos ir žuvies patiekalų, salotų, užkandžių, gardžiausių desertų. Džiugu, kad piceriją PIPIRINI pamėgo tiek nuolatiniai ištikimiausi lankytojai, tiek Rokiškio svečiai.

Įkvėpimas.

Padėka.
Šypsena.

Sėkmė
skatina augti.

DĖKOJAME!

2013 metų gruodžio mėn. 19 dieną, po ilgų svarstymų ir abejonių, atsiradus poreikiui plėsti veiklą ir įtikti įvairesniam lankytojų srautui, įmonė UAB „Laisvas vėjas“ atidarė piceriją „Pipirini Pizza“ prekybos centro patalpose.
Ryškios spalvos, linksmas interjeras, žaidimų kampelis pritaikytas mažiesiems mūsų lankytojams. Smagūs posakiai ir patarlės „nugulę“ ant picerijos sienų linksmai nuteikia ir pakelia nuotaiką visai likusiai dienos daliai.

Šaunus, draugiškas ir pastovumą vertinantis darbuotojų kolektyvas visada su gera nuotaika pasitinka ir išlydi mūsų lankytojus. Vertiname lankytojų gerą žodį bei visada esame dėkingi už išsakytas pastabas, kurios motyvuoja dar labiau stengtis, augti, ieškoti naujovių.

Pipirini galerija

Dėl Jūsų

mes tobulėjame!

pipirini-privilegiju-kortele_pirma-puse
Turime privilegijų korteles - galima įsigyti, teirautis pas barmenes

Lojalumas.

Pasitikėjimas.

pipirini-logo-2

© 2019 PIPIRINI PIZZA & TRATTORIA |  Sprendimas: Intellmedia Solutions

0